Kabinets


 
 
    
 
 

Gumijas pīlītes

Gumijas pīles no Wild Republic

Visi vecāki zin, ka bērnu vannošana vai došanās kopīgi uz pludmali nav iedomājama bez rotaļlietām. Protams, ja spēlēšanās notiek ūdenī, nepieciešamas peldošas rotaļlietas un pirmais, kas nāk prātā ir gumijas pīlītes, tādēļ Wild Republic ir radījis šādas rotaļlietas, taču tās nav gumijas pīlītes kā kādreiz. Tās ir īpašas galvenokārt divu iemeslu dēļ, kas tās padara atšķirīgas no parastajām gumijas pīlītēm:

 

1. Tām apakšā nav caurums pa kuru var iekļūt ūdens un tādejādi šajās pīlītēs neveidojās un neuzkrājās pelējums. Kā zināms, pelējums vislabāk veidojās tieši tumšā un mitrā vidē, tādēļ parasto gumijas pīlīšu iekšpuse ir tam kā radīta, bet Wild Republic pīlītēm nav neviens caurums, tādēļ tās ir drošas un viegli kopjamas.

2. Inovatīvais un kreatīvais dizains padara tās pavisam atšķirīgas no ierastajām, klasiskā dizaina gumijas pīlītēm. Neparastas, jautras, komiskas, izglītojošas – tādas ir Wild Republic gumijas pīlītes, kas rotaļām ūdenī palīdzēs radīt visdažādākos scenārijus.

 

Šo divu augstākminēto iemeslu dēļ vecāki labprāt izvēlās Wild Republic ražotās pīlītes saviem bērniem. To, ka šīs rotaļlietas ieguvušas lielu popularitāti dažādās valstīs, pierāda iegūtais apbalvojums konkursā “National Parenting Product Awards 2019”, kur nominē un apbalvo labākās rotaļlietas, bērnu un ģimenes produktus.

 

Pieejamas 22 dažādu dizainu gumijas pīlītes: