Kabinets


 
 
    
 
 

Wild Republic

Iepazīsties – Wild Republic rotaļlietas


Kāds par tām ir dzirdējis un, iespējams, redzējis, kādam tās jau ir mājās, bet kādam šis vārdu savienojums saistībā ar rotaļlietām ir pilnīgs jaunums. Droši varu pateikt, ka līdz šim reti kuru šīs rotaļlietas ir atstājušas vienaldzīgu, tādēļ pastāstīšu, kas īsti ir Wild Republic un ko tas piedāvā.


Wild Republic – kas tas ir?


Tā ir rotaļlietu ražošanas kompānija, kas pamatā savas produktu līnijas izstrādā iedvesmojoties no dabas, ar šādu zīmolu produkcija starptautiski izplatīta un pazīstama nu jau 40 gadus, taču Latvijā ienākusi pavisam nesen.

 

Ar ko īpašs?

 • Videi draudzīgāk – mūsdienās globāla problēma ir pārlieku lielais atkritumu daudzums, kas nonāk dabā, tādēļ Wild Republic rotaļlietu ražošanā tiek maksimāli izmantoti otrreiz pārstrādāti materiāli, kā piemēram, mīksto rotaļlietu pildījums ir 100% pārstrādātas PET pudeles, 80% kartona iepakojumi ir no otrreiz pārstrādātiem materiāliem un šajos iepakojumos nav plastmasas lodziņu, kā arī tiek uzsākta plastmasas maisiņu aizvietošana ar maisiņiem, kas bioloģiski noārdās.

 

 • Īpašas produktu līnijas – sadarbojoties ar dažādu nozaru speciālistiem un iestādēm, piemēram, ar ornitologiem, zoologiem, muzejiem, izveidotas tādas rotaļlietas kā putni ar īstu putnu dziesmu ierakstiem, dažādi savvaļas dzīvnieki, okeāna iemītnieki un dinozauri. Svarīgi ir tas, ka pārsvarā šīm rotaļlietām tiek saglabāts dabīgais izskats, kā dzīvniekiem dabā, bez pievienotiem fantāzijas elementiem.

 

 • Vēl vairāk nianses – pavērojot šīs rotaļlietas rodās iespaids, ka tās ir mazas kopijas īstiem dzīvniekiem. Tāds arī ir Wild Republic mērķis – palīdzēt izzināt bērniem dzīvniekus un radīt interesi par dažādiem dabas brīnumiem. Smalki izveidots deguns, telpiskas acis, ķepiņas, mīksts kažociņš, tās ir tikai dažas no detaļām, kas piesaista uzmanību un padara šīs rotaļlietas tik īpašas.

 

 • Ne tikai rotaļlietas, ne tikai bērniem – Wild Republic piedāvājumā ir arī mugursomas, rokaspulksteņi un citas lietas, kā arī bieži dzirdēts, ka dažas rotaļlietas ir tik unikāla dizaina, ka lieliski noder kā dāvana arī pieaugušajiem, kuriem, tā teikt, jau viss ir.


Ko piedāvā Wild Republic?

Pastāstīšu vairāk par dažiem no Wild Republic produktiem:

 • Putni ar īstu putnu dziesmu ierakstiem – šie putni pēc izskata izveidoti tā, lai izskatītos maksimāli līdzīgi īstiem putniem dabā un arī dziesmu ieraksti katram putnam ir īsti nevis mākslīgi izveidoti, jo šī rotaļlietu kolekcija tapusi sadarbojoties ar ornitologiem.

 

 • Čūskas – liela izmēra, gandrīz 140cm garas mīkstās rotaļlietas. Pēc gaumes var izvēlēties vai nu dabīga izskata, kā, piemēram, anakondas, pitonus, klaburčūskas un citas, vai arī ar izdomātu rakstu, taču ne mazāk interesantas. Bērniem tik tiešām patīk šīs aizraujosās, neparastās čūskas, rotaļas būs nebeidzamas un palīdzēs attīstīt iztēli.

    

 • Savvaļas dzīvnieki, okeāna dzīvnieki – bieži negadās veikalu plauktos ieraudzīt kaut ko, kas izskatītos tik dabīgi atveidots, kā šīs rotaļlietas. Bruņurupucis, haizivs, valis, lemurs…tā sarakstu varētu turpināt, bet labāk ir iepazīties pašam ar šo unikālo piedāvājumu. Ja jūs priekšroku dodat dabīgām, nesamākslotām rotaļlietām, tad šajā kolekcijā jūs atradīsiet meklēto.

     

 • Pūķi – ja kādam vairāk cieņā ir fantāzijas varoņi, tad Wild Republic piedāvā arī košus un krāsainus pūķus.

 

 • Rotaļu figūriņas – vienmēr populāras, dažādu veidu, gan tematiskās figūriņas spainīšos, gan izkrāsojami dinozauri, gan īpaši starp zēniem populārie figūriņu komplekti ar auto, bet par to, cik lieliski tie ir, vecākiem vislabāk pastāstīs paši bērni.

 

 • Mugursomas – apvienojot patīkamo ar lietderīgo, izveidotas īpaša dizaina, mīkstas, ērtas mugursomas, kas piemērotas pat pašiem mzākajiem to nēsātājiem.

 

 • Rokaspulksteņi – noteikti ikviens piekritīs, ka apgūt pulksteni un zināt pareizu laiku ir ļoti svarīgi. Kāpēc gan neapbalvot šo procesu ar unikāla dizaina, ļoti ērtu un izturīgu rokaspulksteni, kas pavisam viegli un ērti gan uzliekams uz rokas, gan tikpat viegli noņemams?

  

 • Sweet and sassy – šobrīd tik ļoti populārās mantiņas-zvēriņi ar lielām mirdzošām un krāsainām acīm.

   

 • Huggers – izklausās un izskatās sākumā neparasti, bet šīs mīkstās rotaļlietas burtiski var apskaut jūsu roku vai kādu priekšmetu, bērniem tas rada lielu sajūsmu un papildina rotaļas ar jaunām emocijām.