Kabinets


 
 
    
 
 

E-veikala noteikumi

E-veikala noteikumus Jūs varat lejupielādēt šeit

 

Visas preču cenas ir norādītas ar Pievienotās vērtības nodokli PVN 21%.

Preču piegādes izmaksas nav iekļautas cenā.

 

Pasūtījuma noformēšana: 

1. Lai atrastu interesējošo preci, izvēlies to izmantojot izvēlni vai meklēšanas logu.

2. Ieliec preci grozā, izmantojot pogu "PIEVIENOT GROZAM".

3. Lapas augšējā stūrī redzams preču skaits grozā un kopējā summa. Uzspiežot uz tā varēsi apskatīt groza saturu.

4. Kad esi izvēlējies visas sev interesējošās preces, aizpildi nepieciešamos laukus un spied pogu "PIRKT".

5. Ja visi lauki tikuši pareizi aizpildīti, parādīsies uzraksts, ka pasūtījums ir pieņemts.

 

Pasūtījuma apmaksa

Pēc pasūtījuma nosūtīšanas, mūsu darbinieks ar Jums sazināsies (telefons, e-pasts), lai precizētu Jūsu pasūtījumu un piegādes nosacījumus.

Pēc tam, kad Jūsu pasūtījums tiks precizēts un apstiprināts, mūsu darbinieks sagatavos un nosūtīs pasūtījuma rēķinu uz Jūsu norādīto e-pastu.

  

Norēķinu veidi

1. Ar bankas pārskaitījumu:

  • Priekšapmaksa. Šo maksājuma veidu izmantojat, ja Jums nav noslēgts ar mums līgums vai ir noslēgts priekšapmaksas līgums. Pēc apmaksas ienākšanas mūsu kontā norādītajā laikā tiks veikta preču piegāde. Jūs varat veikt apmaksu izmantojot jebkuru Latvijas internetbanku. Preces saņemšanas brīdī Jūs saņemat preču pavadzīmi.

  • Pēcapmaksa. Šo maksājuma veidu izmantojat, ja Jums ir noslēgts ar mums pēcapmaksas līgums. Pēc pasūtījuma apstiprinājuma, norādītajā laikā tiks veikta preču piegāde. Preces saņemšanas brīdī Jūs saņemat preču pavadzīmi. Apmaksu veicat līdz pavadzīmē norādītajam termiņam. Jūs varat veikt apmaksu izmantojot jebkuru Latvijas internetbanku.

2. Skaidrā naudā: - apmaksa pieejama tikai kādā no mūsu veikaliem. 

3. Līzings - mēs nesniedzam kredītu pakalpojumus, bet iesakām izvēlēties vēlamo no profesionālo krediestāžu piedāvātā.

 

Preču piegāde
Pasūtījuma piegādes maksa tiek norādīta katram pasūtījumam individuāli.

Mūsu kurjerdienests piegādās Jums pasūtījumu līdz norādītajai adresei norādītajā/ norunātajā laikā.

Ja vēlaties saņemt pasūtījumu mūsu veikalā Rīgā, Stūrmaņu ielā 32.

 

Atteikuma tiesības.

Ja pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā no piegādes dienas un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 11. punkts nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā "patērētājs ir atbildīgs par preces vērtības samazināšanos, ja prece izmantota citā nolūkā, nevis preces rakstura, īpašību un darbības noskaidrošanai". Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta.APB.LV saglabā tiesības atteikties pieņemt preci, kura nav pilnā komplektācijā.

Par visiem atteikuma gadījumiem pircējam jāpaziņo rakstveidā (lūdzam aizpildīt Atteikuma veidlapu) uz e-pastu: info@apb.lv, obligāti noradot pasūtījuma numuru, datumu, vārdu un uzvārdu, uz kuru bija veikts pasūtījums.

 

Garantija.

Atgādinām, ka patērētājiem 24 mēnešu laikā no preces piegādes dienas ir likumā noteiktas tiesības pieteikt prasījumu par līguma noteikumiem neatbilstošu preci.

Interneta veikals apb.lv visām precēm nodrošina ražotāja garantiju. Garantija ir spēkā, uzrādot apb.lv izrakstītā rēķina apmaksas kvīti, ja prece pirkta ar pārskaitījumu, vai EKA čeku, ja prece veikta skaidrā naudā.

Saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likumu - "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Garantija neattiecas uz gadījumu, kad precei defekts radies nepareizas lietošanas, kopšanas vai nolietošanās dēļ.

Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam Jūs sazināties ar mums pa e-pastu info@apb.lv vai pa tālruni 67385170 un norādīt pasūtījuma numuru un datumu.